UC Browser HD

3.4.3.532

5.0

8

Android tabletler için güçlü bir internet tarayıcısı

2.4M

Bu uygulamayı oyla

UC Browser HD Android’de bulabileceğiniz bir çok tarayıcıya alternatif teşkil eder. Basit bir ara yüzü vardır; ancak Android cihazınızdan tatmin edici bir tarama deneyiminin tadını çıkarabilmeniz için gereken tüm özelliklere sahiptir.

En önemli tarayıcı özellikleri arasında sayabileceklerimiz gezinebilmek için hareket kontrolü ve ekranda el hareketleri yaparak farklı uygulama fonksiyonlarını kullanabilme, bir sekmeden diğerine hızlıca geçebilme ve ses komutları kullanarak herhangi bir şeyi araştırabilmenizi sağlama özelliği.

Bunlara ek olarak UC Browser HD size hiç ışık olmadığında gözlerinize zarar vermeden internette gezinmenizi sağlayan özellikle gece hali hazırda yatağa girmişken bir şey araştırmak istediğinizde işe yarayacak bir gece modu seçeneği sunar. Özel Facebook eklentisi ise size bu popüler sosyal ağda hızlı ve kolay gezinme imkanı sağlar.

UC Browser HD’nin bir diğer ilginç tarayıcı modu gizli moddur. Bu tarama metodu sayesinde Chrome’un gizli penceresine benzer şekilde eylemlerinizden geride hiçbir iz kalmayacak şekilde internette gezinebilirsiniz.

UC Browser HD Android cihazınızla internette rahatça gezinmek için kullanabileceğiniz güçlü ve hızlı bir tarayıcıdır.
Gereksinimler

Android 4.0 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X